<h1>Киев Лимузин прокат</h1>
Киев     050-5-059-059      044-229-19-32
28.01.2018 Критерії вибору головного весільного автомобіля

Замовляючи головну машину для весілля, окрім переконань особистого вподобання марки, ціни прокату та швидкоплинної сезонної моди на конкретне авто – обов’язково треба звернути увагу на зручність та комфорт весільної машини. При цьому недостатньо дивитися на комфорт лише всередині авто - автомобіль повинен бути ще і зручний для посадки в машину, щоб не перешкоджати красивому елегантному виходу нареченої з авто у пишній весільній сукні перед очима численних гостей.
Тому перше, на що потрібно звернути увагу – це ширина дверних отворів, максимально широкий кут відкривання дверей салону, з яких потрібно виходити, висота сидіння над дорогою та відстань від краю дверного порогу машини від рівня землі. Це має забезпечити впевнений красивий вихід без застосування акробатичних прийомів.

Вибір типу весільного автомобіля - лімузин на базі джипу-позашляховика, класичний лімузин на базі легкового седану, великий седан, кабріолет, ретро-автомобіль або старовинна машина - залежить, перш за все, від того, в якому стилі планується святкувати весілля. Колір весільного автомобіля не обов'язково повинен бути білим - він може бути будь-яким, відповідно до стилю Вашого весілля.

Чим простіша конструкція весільного вбрання нареченої, тим більше варіантів типу весільних автівок буде зручним. З огляду на об'ємну нижню частину весільної сукні нареченої, оптимальним треба визнати такий варіант виходу з весільної машини, при якому досить поставити ноги на землю і встати, що зовні буде виглядати красиво і елегантно.
Варіанти проміжних підніжок і сходинок менш зручні, тому що в довгому весільному платті все ж таки існує вірогідність поставити ногу повз сходинки.
Якщо сукня нареченої має у своїй конструкції широкі кільця, а автомобіль має вузькі двері або малий кут їх відкривання - це може призвести до забруднення пишного весільного плаття об бічну поверхню автомобіля в мокру погоду.

При замовлення автомобіля, що не має окремих дверей для заднього сидіння (дводверний кузов типу купе), треба попередньо переконатися, що прохід на задній ряд сидінь через передні двері буде досить зручний. Дводверні кузови має більшість кабріолетів, що пропонуються нині в прокат або оренду в місті Києві. Наш кабріолет Mercury Grand Marguis має четверо повноцінних дверей.

За вказаними вище параметрами найбільш зручні для нареченою автомобілі, які відносяться до великих седанів люкс-класу або побудовані на базі. Завжди привертають увагу весільні автомобілі, які не часто можна побачити на вулицях міста Києва. Рідкісна в наших краях велика і гарна машина привертає увагу сама по собі, а якщо це ще й весільний автомобіль - увагу оточуючих збільшується в рази.

Далі розглянемо переваги та недоліки різних типів авто.

Седан. Треба звертати увагу на відстань від спинки заднього сидіння до спинки переднього сидіння і висоту стелі над головою на задніх сидіннях, враховуючи, що у нареченої можуть бути висока зачіска і об'ємна спідниця весільної сукні. У седанів висота сидіння над землею найзручніша для посадки та виходу. Для весілля найкраще підходять седани верхнього люкс класу, які значно зручніші та комфортніші за седани інших класів. Їх вирізняють збільшені розміри салону, потужні багатоциліндрові двигуни великого робочого об’єму, автоматична коробка зміни передач, пневматична або гідропневматична підвіска коліс з автоматикою утримання рівня кузова над дорогою, автоматизована система підтримки мікроклімату в салоні, електричні приводи кузовного обладнання. В цих автомобілях завжди м’яко, тихо та затишно.

Джип-позашляховик. Має більшу висоту внутрішнього простору, але висота сидіння від землі вища, тому можуть використовуватися східці або підніжки, користуватися якими не завжди і не всім зручно. Для весілля найкраще підходять машини з лінійки верхнього люкс класу, яка має ті ж самі переваги, що і аналогічні седани.

Кабріолет. Весільний автомобіль, який найбільше привертає увагу. Але оптимальний температурний діапазон його використання 18-25 градусів Цельсія. Серед тих, у кого не було такого автомобіля на весіллі, інколи переважає думка, що вітер може зіпсувати зачіску, а дорожній пил може вплинути на макіяж. Це не зовсім так, якщо для кабріолету підібрати більш стійкий тип зачіски та спосіб її закріплення. На весіллі бокові вікна автомобіля з закритим кузовом більшу частину часу відчинені – тому вплив на макіяж теж є. Вітер з пилом може налетіти і на весільній прогулянці – для захисту лице прикривають фатою.
Не всі кабріолети, що можна замовити на весілля в місті Києві, мають підйомний дах. Інколи даху взагалі немає, інколи його ставлять вручну. Наш кабріолет Mercury Grand Marguis має дах з автоматичним гідравлічним приводом. Але на випадок поганої погоди ми резервуємо рідкісний седан люкс класу Сadillac Fleetwood, який має шкіряний дах, що імітує тент кабріолета. За класом, кольором кузова з тентом, та розміром ці автомобілі ідентичні.

Ретро-автомобіль. Не всі з них обладнані кондиціонерами. Якщо ретроавтомобіль повнорозмірний, зазвичай, проблем з посадкою і комфортним розміщенням в ньому не виникає.
Як правило, старовинні ретромашини, що замовляються в прокат або оренду на весілля, адаптовані до сучасних дорожніх умов. Адаптація антикварного автомобіля полягає в установці сучасних агрегатів і вузлів, що підвищують безпеку авто і рівень його комфорту.
Часто такі машини повністю перебудовані, зберігши лише зовнішній стиль кузова. Це виправдано при використанні на весіллі, тому що підвищує комфорт, надійність, екологічність та безпеку таких машин до сучасного рівня. Але треба розуміти, що якщо ретро-автомобіль переобладнано з використанням вузлів та агрегатів автомобіля Волга, то і в ходу він буде як Волга, а не як Лінкольн чи Каділлак.

Лімузин. Ці автомобілі побудовані на базі вищеописаних типів авто, зберігши всі їхні переваги та недоліки. По комфорту та кількості пасажирів лімузини мають перевагу, але збільшена довжина інколи ускладнює маневрування у вузьких місцях.
При замовленні лімузина на весілля не слід ставити основною умовою його пасажиромісткість. Бо це, перш за все, машина індивідуального користування. Це як з нерухомістю – чим більше метрів площі на одну особу, тим престижніше. Треба враховувати, що чим більше людей в лімузині, тим більше часу потрібно для того, щоб в спекотний день досягти прохолодної температури в салоні. А в умовах коротких переїздів по місту або стояння в заторах з роботою двигуна на обертах холостого ходу при повному пасажирозавантаженні, відповідно до кількості номінальних посадочних місць, цього досягти не завжди вдається.

При замовленні лімузина головним весільним авто не слід ставити на чільне місце його оснащеність підсвічуваннями чи моніторами. У яскравий сонячний весільний день всі підсвічування не достатньо яскраві, а телевізори на весіллі дивитися ніколи. Лише у темний час доби підсвічуваннями можливо помилуватися на повну силу.

Легкові лімузини мають кілька варіантів компонування внутрішнього простору. У тих лімузинів, яку коротші - класичні, подовжувальна вставка 60-80 дюймів, сидіння в задньому салоні розташовані як в старовинних парадних каретах, в стилі візаві, коли два ряди сидінь розташовані навпроти один одного. Для пасажирів це найбільш зручний тип, незважаючи на меншу пасажиромісткість - 4 людини в комфортному варіанті, і 6 осіб, якщо сидіти плечем до плеча.
У тих лімузинів, які мають подовжувальну секцію 100-120-140 дюймів, сидіння в задньому салоні розташовані по колу, а половина посадочних місць розташовується уздовж лівого борту автомобіля, як у вагоні метро. Такий стиль салону лімузина, при наявності повного комплекту ілюмінацій, іноді називають клубним, але не всі пасажири визнають його зручним, зважаючи на необхідність сидіти боком до руху. Пасажиромісткість такого лімузина 6 осіб в комфортному варіанті, і 8, якщо сидіти як у маршрутці.
Але для лімузинів число посадочних місць не той критерій, який стоїть на першому місці - чим менше в лімузині людей, тим престижніше, комфортніше і зручніше.
Для головного весільного лімузину критерій пасажиромісткості є шкідливим. Весілля це ритуал. Головні дійові особи цієї церемонії – наречені. При посадці багатьох людей в лімузин виникають проблеми черговості посадки. Концентрація уваги має бути на головних осіб, заради яких і влаштовується цей обряд весілля - нареченого і нареченої.
Найкраще місце в лімузині на задньому ряду біля дверей. Молодята, які у супроводі відео зйомки першими підходять до дверей лімузину, мають першими в нього і сісти. Але тоді гості мають проходити в лімузин через молодят, що незручно і може призвести до забруднення весільного вбрання. Залишається варіант постояти біля лімузину, поки першими сядуть гості, але це порушує всю логіку весільної церемонії. При виході з лімузину таких проблем пріоритету немає - наречений виводить наречену першою, а гості потім виходять слідом за нею.
Вихід з весільного лімузина тільки нареченої з нареченим і, можливо, ще й свідків - оточуючими завжди сприймається більш пафосно і урочисто, ніж ще й вихід з лімузина слідом за ними купи гостей. Є щі і етичний чинник – як відсотувати гостей, кому годиться їхати в лімузині, а кому ні. Тому оптимальним виглядає замовляти головний весільний лімузин тільки для молодят та свідків церемонії.
Для головної весільної машині пасажиромісткість не може бути основним критерієм. Для другорядних машин або під час прогулянкового катання це важливий чинник, але не на правильному весіллі. Чим менше в лімузині буде людей - тим зручніше буде в ньому молодятам. І тим престижніше це буде виглядати в очах публіки.

Автобус. Також, в якості єдиного автомобіля на весіллі, можна замовити клубний автобус, який обладнаний всім необхідним, щоб їсти, пити і співати на ходу. Якщо стиль весілля дозволяє таке, для когось це може бути непоганим варіантом, якщо це не нашкодить комфорту нареченого з нареченою. Але класичний лімузин на базі легкового автомобіля все таки краще підкреслює урочистість моменту.

Вплив фотографа або відео-оператора на вибір весільного авто. Деякі майстри фіксації світла і тіні переконують молодят замовити саме якийсь конкретний весільний автомобіль. Не секрет, що таким чином вони іноді пропонують власні автомобілі для весілля або отримують свій посередницький відсоток. Крім того, з деякими з них, переважно у водіїв весільних автомобілів, які вже не один рік працюють на цій ниві, можуть бути накоплені певні непорозуміння - тому рекомендації фотографів або відеооператорів не замовляти якісь автомобіля можуть мати індивідуальну підсвідому основу, яку Вам не потрібно брати до уваги.
Інколи, дехто з фото-відео заробітчан дозволяє собі приходити на урочисту церемонію в повсякденному картатому одязі, з порваними штанами або взагалі в трусах і капцях, бо їм так зручно. Не зовсім правильно, коли наречені та гості одягнуті на весіллі в урочисте вбрання, а між ними хтось бігає з камерою в пляжному одязі – про це не зробить зауваження водій своєї машини або водій машини, що випадково опинилася на весіллі.
Як правило, фото-відео митці мають з собою великі рюкзаки або валізи, з якими вони не хочуть розставатися ні на жодну мить. І часто густо отаке, навіть не знімаючи свій туристичний рюкзак з плечей, по головам молодят лізе в лімузин. Деякі фотографи і оператори стверджують, що вони весь час повинні їздити в лімузині поруч з парою. Насправді це не зовсім так - напевно, у молодят є більш близькі друзі і родичі, для того, щоб взяти їх з собою в лімузин, ніж запрошених на роботу фотографа з оператором. Для зйомок сюжету в машині вистачає 5-10 хвилин.
Найкраще, що можна зробити для фото-відео-аматорів – надати їм окремий автомобіль. Тоді не треба буде їх чекати після зйомок епізодів приїзду/від’їзду – вони заздалегідь зможуть зайняти найкращу позицію, зможуть знімати весільний кортеж на ходу. Це не великі гроші, зате дасть їм можливість комфортно працювати і в результаті створити маленький шедевр – тоді вони обов’язково подарують Вам цікаві кадри, заради яких Ви їх і запрошували на своє весілля.
Пам’ятайте, у виборі типу автомобіля до них не варто прислухатися, бо дехто з них має прихований економічний інтерес або носять дитячу образу на справедливе зауваження. Їхні розповіді про те, що лімузин їздить повільніше за інші автомобілі або що ретро-машини часто ламаються не правдиві – швидкість руху однакова, а ламається все, навіть космічні кораблі інколи падають.
Загалом, весільні фотографи і відео-оператори досить пристойні і виховані люди, але, на жаль, інколи трапляються винятки. Можливо, хтось вважатиме це дрібницею, але з таких дрібниць складається Ваш настрій, складається загальне враження про Ваше весілля.

Підсумовуючи – при виборі головного автомобіля на весілля не слід звертати увагу на абстрактні поняття модності та престижності, якщо їх дотримання шкодить Вам. Машину треба замовляти ту, яка Вам більше подобається і яка Вам більше підходить. Це Ваше весілля, і Ви маєте право вибрати те, що вам найбільше личить. Ту машину, в якій ви себе будете краще відчувати. І тоді обряд весілля буде легким та приємним.


Стаття створена Лімузин-Прокат-Київ шляхом систематизування багаторічних спостережень. Повне копіювання статті заборонено, але її використання з посиланням на http://li.kiev.ua вітається.
Катафалк Киев Катафалк Киев
тел.:(044) 229-19-32; (050) 505-90-59. ул. Томашевская 11.
Copyright © 2001-2011 лимузин киев. Все права защищены.