<h1>Киев Лимузин прокат</h1>
Киев     050-5-059-059      044-229-19-32

Катафалк - лімузин Киев


Замовляйте катафалк в Києві по телефону О5О ЗЗО 46 92

Вартість оренди катафалку – договірна, залежить від умов та часу використання.
Мінімальна вартість прокату катафалку - 2000 гривень.

Це не великі гроші на фоні інших витрат на похорон.

У всіх написана мінімальна вартість години оренди, але це малоінформативно, тому нижче вказуємо максимальну вартість, яка включає підготовку автомобіля до церемонії, мийку, прибуття на місце завантаження гробу, завантаження, прибуття та час очікування на місці (місцях) прощання з завантаженням/вивантаженням труни, прибуття до релігійної установи та час очікування з завантаженням/вивантаженням домовини, прибуття на кладовище, вивантаження та час очікування закінчення обряду, мийка та дезінфекція, повернення автомобіля до місця постійної дислокації.

Максимальна вартість оренди катафалку:
по Києву та приміській зоні – до 6000 грн.;
по Київській області – до 8000 грн.;
Вінницька, Житомирська, Черкаська, Чернігівська, Полтавська – до 12000грн.

Фактична вартість обраховується виходячи з плану необхідних часу та відстані пробігу катафалку і часто є значно нижчою вказаної максимальної. Для точного розрахунку вартості достатньо лише зателефонувати на номер О5О ЗЗО 46 92 або надіслати повідомлення, що містить дату, час і місце початку та закінчення обряду та приблизну програму похорону.
Цей же катафалк, замовлений в іншому місці, працює за цінами і на умовах агентства, яке оформило замовлення.

Чому замовляють індивідуальний катафалк.
Повага до того, хто пішов в інший світ - одне з основних джерел всіх релігій і цивілізацій. В похоронному ритуалі доставці домовини на кладовище завжди приділялося достатньо багато уваги, це один з важливих елементів обряду.

Традиція пошани до померлих глибоко вкорінена в українську культуру. Вона частково була перервана радянським періодом історії, де все це вважалося пережитком минулого, де був впроваджений спрощений канон – дорога з моргу на кладовище в однім автобусі з небіжчиком. Але нині все частіше в останню путь замовляють індивідуальний катафалк, так само, як і в інших країнах світу.

Катафалк найвищого лімузин-класу – це те останнє, що можна подарувати близькій людині, яка безповоротно відійшла у вічність.

Переваги цього катафалку «Lincoln Town Car».
Автомобіль було переобладнано в катафалк у США на базі однойменного седану люкс класу шляхом подовження бази та встановлення надбудови у задній частині кузова. Ці автомобілі вирізняються серед інших надзвичайною надійністю та витривалістю, високим комфортом за рахунок підвіски на повітряних елементах, великим внутрішніми простором, рамною конструкцією. Завдяки цим якостям на базі цих автомобілів найчастіше будувалися лімузини та катафалки.

Сріблястий колір – символізує глибоку скорботу, невідворотність смерті та безмежність горя. Відносно світлого кольору нашого катафалку, після похорону часто констатується, що на чорному загальному фоні смутку, це забарвлення найкраще відповідало світлому образу близької людини.

Катафалк має невеликий пробіг та підтримується в повністю оригінальному стані. Вбудовано систему автоматичної підтримки оптимальної температури всередині. Катафалк обладнано окремим салоном для домовини та пасажирським місцем для супроводжуючого біля водія. Підлога катафалку обладнана роликами для закочування і упорами для жорсткої фіксації. При виборі труни, для спрощення закочування, краще підійдуть моделі з плоским дном (без виступаючих вниз ніжок і поперечних планок). Обмежень за розмірами та вагою труни немає.


Катафалк «Lincoln Town Car» - це престижний катафалк ВІП класу. Такий же катафалк використовувався для церемонії похорону Майкла Джексона і Уїтні Х'юстон в США.

Кольори катафалків.
В різних частинах світу використовуються катафалки будь-якого кольору – є навіть рожевого та зеленого. Найчастіше це чорний, білий, всі відтінки сірого, сріблястий та золотавий – саме ці барви ми найчастіше бачимо на надгробках наших цвинтарів.

Загалом колір обумовлений релігійними традиціями – для православ’я та мусульманства траурним є білий колір, для католицтва та іудейства чорний.
Більшість легкових катафалків ввозяться в Україну після експлуатації в католицьких країнах. Відповідно, вони пофарбовані у чорний колір. Саме з цієї причини більшість легкових катафалків в Україні чорного кольору. Велика кількість катафалків чорного кольору в західних кінофільмах пояснюється традиціями католицького обряду.

На наших теренах, у кінохроніці, кінофільмах та фотографіях обряду похорону, до 40-х років ХХ сторіччя, катафалк для православних завжди зображений білим.


Катафалк Київ – послуги з прокату та оренди.

На фото наш катафалк «Lincoln Town Car». Використання цих фото в комерційних цілях без нашого відома або без посилання на сайт http://li.kiev.ua може спричинити неприємні юридичні наслідки.

Інших катафалків у нас немає.

Замовити катафалк в Києві можна за тел. О5О ЗЗО 46 92

Катафалк Киев
Последние статьи
Статьи
28.01.2018 Критерії вибору головного весільного автомобіля
28.01.2018 Календар дат святкування дня Великодня (Паски) до 2051 року для християн східної традиції, християн західної традиції, іудеїв
10.09.2017 Снижена цена на прокат
28.07.2016 Новые тарифы без платы за подачу автомобиля
Катафалк Киев Катафалк Киев
тел.:(044) 229-19-32; (050) 505-90-59. ул. Томашевская 11.
Copyright © 2001-2012 лимузин киев. Все права защищены.